Figurka z kolekcjonerki Assassin’s Creed Valhalla na pierwszym zdjęciu

3 października 2020 16:57,
11 komentarzy

10 listopada na Playstation 4, Xbox One oraz PC zadebiutuje kolekcjonerska edycja gry Assassin’s Creed Valhalla. Francuski oddział Ubisoftu pochwalił się ostatnio zdjęciem głównego elementu wydania – 30-centymetrowej figurki damskiej wersji Eivor.

Assassin’s Creed Valhalla figurka

Pomimo zastrzeżeń jakie budziła statuetka z amerykańskiej edycji Ragnarok, w tym przypadku raczej nie musimy się martwić o jakość wykonania.

Przypomę, że prócz figurki, w kolekcjonerce Assassin’s Creed Valhalla znajdą się również 3 litografie, płyta CD z wybranymi utworami ścieżki dźwiękowej, 5-centymetrowy posążek Eivora, gra w wersji Ultimate oraz Steelbook. Edycja konsolowa dostanie oczywiście możliwość darmowego uaktualnienia tytułu do wersji na Playstation 5 oraz Xbox Series.

Assassin’s Creed Valhalla Edycja Kolekcjonerska – przedsprzedaż

Edycję nadal kupić można w sklepie wydawcy. Niezależnie od platformy kosztuje tam 859,90 zł. Pamiętajcie, że jak zwykle podaną cenę da się obniżyć o 20% wykorzystując zebrane punkty klubu Ubi.

Kolekcjonerka pojawi się wyłącznie w sklepie Ubi. W Polsce dokupić możecie jeszcze męską wersję Eivora oraz ukryte ostrza. Natomiast zamawiając podstawową edycję gry w angielskim Simply Games dostaniecie bonus w postaci drugiej wersji metalowego pudełka.

Subskrybuj
Powiadom o

11 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
hezheron
1 rok temu

unboxing edycji kolekcjonerskiej : https://www.youtube.com/watch?v=0-2hyshkjdI

Menago
1 rok temu

Szczerze mówiąc to te oczy i ta twarz jest słaba.. Wygląda na kobietę z Azji nie Skandynawii. No lipa.

Pablo
1 rok temu

Szkoda, że przy tak wysokiej cenie nie zrobili wymienialnej głowy, jak to było w kolekcjonerce Heroes 7. Ta twarz jakoś do mnie nie przemawia…

Pawel
1 rok temu
W odpowiedzi na komentarz  Pablo

Wysokiej cenie? Z rabatem będzie 690zl to jest chyba bardzo dobra cena za taką zawartość kolekcjonerki porównując innych wydawców to mogę nawet powiedzieć że taniocha 😅

Pablo
1 rok temu
W odpowiedzi na komentarz  Pawel

Nie przesadzajmy z tą taniochą. Wystarczy spojrzeć wstecz i przypomnieć sobie jak wyglądały kolekcjonerki dwóch poprzednich odsłon serii, czyli Origins i Odyssey, gdzie figurki mierzyły około 40cm, zawartość kolekcjonerek była nieco bogatsza i cena niższa. Mówię tutaj o wydaniach Dawn of the Creed Edition i Spartan Edition. Ich cena wynosiła 680zł, z rabatem 544zł. Nie dość, że w Valhalli cena wzrosła, to jeszcze figurka mniejsza i zawartość uboższa. Więc wcale nie jest tak kolorowo jak widzisz.

Pawel
1 rok temu
W odpowiedzi na komentarz  Pablo

No jest jeszcze coś takiego jak inflacja i wiadomo że będą z czasem jeszcze droższe, patrząc na innych wydawców gdzie kolekcjonerki teraz są po 1000plus dla mnie ta wersja jest w super cenie tym bardziej że zagram w lepszej jakości na Series X

Edit.
Edycja Kolekcjonerska
Assassin’s Creed Valhalla (gra)
Przepustka sezonowa
Pakiet Ultimate
Pakiet wyposażenia berserka
Pakiet osadniczy berserka
Pakiet szkutniczy berserka
Komplet run
Figurka wikinga Eivora o wysokości 5 cm
Figurka Eivor o wysokości 30 cm
Wyjątkowy certyfikat autentyczności
Wybrane utwory ze ścieżki dźwiękowej gry
Zestaw trzech litografii
Steelbook

Uboga zawartość?

Pablo
1 rok temu
W odpowiedzi na komentarz  Pawel

Dodatki cyfrowe są bez zmian w każdej edycji tej droższej więc nie trzeba ich tutaj wymieniać. Jedynie zawartość fizyczna została tutaj okrojona. Więc całą Twoją listę można ograniczyć do: Figurka wikinga Eivora o wysokości 5 cm Figurka Eivor o wysokości 30 cm Wyjątkowy certyfikat autentyczności Wybrane utwory ze ścieżki dźwiękowej gry Zestaw trzech litografii Steelbook przy czym figurka jest mniejsza niż w poprzednich odsłonach, nie ma mapy, artbooka, nawet na płycie masz tylko wybrane utwory, a nie całą ścieżkę dźwiękową. No i bez przesady z tą inflacją. W okresie dwóch lat nie może być mowy o aż tak dużym rozrzucie… Czytaj więcej »

Pawel
1 rok temu
W odpowiedzi na komentarz  Pablo

😂😂😂

Mati
1 rok temu
W odpowiedzi na komentarz  Pablo

Hahaha debil

Pablo
1 rok temu
W odpowiedzi na komentarz  Mati

Hahaha Ciebie robił xD Wybacz musiałem zniżyć się do twojego poziomu…

duju69
1 rok temu

Dla mnie figurki w grach ubisoftu przeważnie trzymali naprawę dobry poziom i jak do tej pory raczej nie byłem zawidziony