Edycja Kolekcjonerska World of Warcraft Shadowlands na unboxingu

14 października 2020 18:32,
3 komentarze

Debiutująca wczoraj kolekcjonerka World of Warcraft Shadowlands doczekała się już kilku unboxingów. Specjalne wydanie rozpakował m.in. Nexos.

W opakowaniu, tak jak zapowiadano, znalazły się: artbook, kody na cyfrową zawartość, cztery przypinki z symbolami paktów oraz podkładka pod mysz.

Edycja Kolekcjonerska World of Warcraft Shadowlands – oferty

Kolekcjonerkę nadal bez problemów kupicie w Polsce. Najtaniej na ten moment w nieprzeczytane.pl – za 506,61 zł. Oferty pozostałych sklepów znajdziecie poniżej.

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Cyberpunk1987
1 rok temu

Przeklejam mojego posta tutaj – w momencie „publikacji” powstał ten temat :D Ogólnie mam inną opinię niż Nexos – pewnie dlatego że ja za swój egzemplarz musiałem zabulić a wiec mogę podejść do oceny obiektywnie. Dziś odebrałem swoją wersję zakupioną w X-KOM. Jestem rozczarowany. BOX inny jak dotychczas, Otwierany w niestandardowy sposób, na pudełko nałożono efekt lśnienia przez co wizualnie odróżnia się od reszty. Piny odpustowe – liczyłem na coś podobnego do Onyxi z Boxa na 15lecie, niestety jest znacznie gorzej. Artbook mnie nie powalił, mało ciekawych grafik, te najciekawsze już są w obiegu, masa koncepcyjnych szkiców mało interesujących detali.… Czytaj więcej »

MSX
1 rok temu
W odpowiedzi na komentarz  Cyberpunk1987

Odkąd zrezygnowali z fizycznej ścieżki dźwiękowej i Artbooka w twardej oprawie można sobie te kolekcjonerki z powodzeniem odpuścić. RIP Blizz

Cyberpunk1987
1 rok temu
W odpowiedzi na komentarz  MSX

Artbook jest w twardej oprawie – chyba Ci się kolego gry pomyliły :D