Edycja Kolekcjonerska The Crew 2 Motor Edition

15 marca 2018,
Brak komentarzy

Właśnie poznaliśmy datę premiery The Crew 2. Wyścigi od Ubisoftu zadebiutują na Playstation 4, Xbox One i komputerach osobistych 29 czerwca.

Przy okazji zapowiedziano edycję kolekcjonerską Motor Edition, która dostępna będzie na wyłączność w oficjalnym sklepie wydawcy.

The Crew 2 Motor Edition

Decydując się na to wydanie otrzymamy grę w wersji Gold z przepustką sezonową (na PC jedynie w formie cyfrowej), ładny steelbook, mapę drogową Stanów Zjednoczonych, 4 naklejki oraz amerykańską tablicę rejestracyjną w kolekcjonerskim pudełku. Nie zabraknie również zawartości cyfrowej. Pakiet Motorsports Deluxe Pack zapewni nam dodatkowe stroje i pojazdy (FORD F-150 RAPTOR RACE TRUCK 2017, PILATUS PC-21 AIR RACE EDITION 2002, ABARTH 500 MONSTER TRUCK EDITION 2008).

Dodatkowo do kupienia kolekcjonerki zachęcić ma nas fakt, że przesyłkę dostaniemy na 3 dni przed oficjalną datą premiery gry – 26 czerwca.

The Crew 2 Motor Edition – przedsprzedaż

Tytuł dostępny jest już w przedsprzedaży w oficjalnym sklepie Ubisoftu za 439,90 zł na konsole oraz 399,90 zł na PC.  Końcową cenę można obniżyć o 20% korzystając z punktów Ubi Club.

Komentarze

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o