Edycja Atomowa Biomutant na pierwszym unboxingu

19 maja 2021 09:53,
3 komentarze

Już za 6 dni oficjalną premierę na PlayStation 4, Xbox One oraz PC zaliczy Biomutant. Gra pojawi się na rynku w dwóch specjalnych wydaniach – Edycji Kolekcjonerskiej oraz Atomowej, która doczekała się właśnie pierwszego unboxingu.

Materiał przedstawiający zawartość wydania opublikowany został przed chwilą na kanale E.M.B. W wielkim pudle znalazły się zgodnie z obietnicą: Steelbook, soundtrack na płycie CD, grafika na tkaninie o rozmiarze A1, koszulka, podkładka pod mysz oraz spora diorama.

Biomutant Edycja Atomowa – przedsprzedaż

Kolekcjonerka w polskich sklepach niestety jest już wyprzedana – archiwalne oferty znajdziecie tutaj. Nadal jednak bez problemu możecie wydanie kupić na niemieckim Amazonie, gdzie niezależnie od platformy kosztuje 400 euro (około 1800 zł).

Za niecałe 500 zł na Amazonie zdobyć można też tańszą kolekcjonerską edycję zawierającą między innymi figurkę głównego bohatera gry.

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wolfman
1 rok temu

Resident evil i cała reszta za niewiele mniejsze pieniądze sprzedaje krasnale ogrodowe, zamiast dioramy. Fakt, że to nie wysokich lotów wykonanie i sterta śmieci za 400 euro, ale mimo wszystko. Wiadomo inflacja, musimy co roku więcej płacić , a mniej zarabiać.

Pablo
1 rok temu

Kupowanie kolekcjonerki gry, która jest jedną wielką niewiadomą, jest trochę śmieszne. Biomutant jest nowym IP i w dodatku nie zapowiada się jakoś bardzo dobrze, a już na pewno nie wybitnie. Dosyć dziwne jest to, że twórcy wydali tak drogą kolekcjonerkę.

Kioneeee
1 rok temu

miałem preorder na swięta jak jeszcze miało wyjść w grudniu xD teraz na xkom widzę wycofane ze sprzedaży wgl xD