Dziedzictwo Hogwartu – wyciekły informacje na temat kolekcjonerki

25 lipca 2022 21:21,
12 komentarzy

Wygląda na to, że poznaliśmy właśnie zawartość kolekcjonerskiego wydania Dziedzictwa Hogwartu. Jeden z użytkowników reddita znalazł bowiem na oficjalnej stronie gry ukryty plik prezentujący zaplanowane przez wydawcę edycje.

Według grafiki w skład kolekcjonerki prócz cyfrowych dodatków wejdą też Steelbook, księga oraz czarodziejska różdżka.

Niestety na potwierdzenie tych doniesień musimy jeszcze oczywiście poczekać. Oficjalne informacje opublikowane zostaną zapewne w najbliższym czasie. Wtedy też pojawią się wizualizacje, ceny oraz pierwsze przedsprzedażowe oferty sklepów.

Osadzona w świecie Harry’ego Pottera gra Dziedzictwa Hogwartu zadebiutuje na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series oraz PC pod koniec tego roku.

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Raelo
12 dni temu

Szkoda że zamiast Steelbooka dają jakąś podróbkę. Różnica w cenie dla wydawcy praktycznie żadna, a przynajmniej by było fajne metalowe opakowanie a nie bezwartościowy złom

kamil514
12 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  Raelo

Uważaj bo zaraz ciebie zaminusują, przecież steelbook i steel case to to samo…

Zawoj
12 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  Raelo

Twórcy używają tych słów zamiennie, to kwestia jak kto lubi, dla jednych to steelbook, dla innych steelcase, ale to to samo, na palcach jednej ręki można policzyć edycje w których steelcase to nie steelbook, ja pamiętam taki przypadek przy assassin’s creed 10 lat temu

kamil514
11 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  Zawoj

Nie używają ich zamiennie, steel case to tańsza wersja z zawiasami na grzbiecie co wyglada tandetnie. Steelbook to zarejestrowany rodzaj opakowania który ma przy nazwie ®.

Daniel
13 dni temu

400 dolców za kolekcjonerkę. Dziękuję ale nie

Hakuna Matata
13 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  Daniel

Już cenę podali mimo, że edycja nie ogłoszona? Nieźle, oby tak dalej, a podobno ceny poszły w górę i Polacy pić nie mają za co, a tu proszę! Powodzi się widzę!

Last edited 13 dni temu by Hakuna Matata
Chory Pioter
13 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  Hakuna Matata

Bo Janusze cebulaki cukier wykupili i 1kg 12.50 a jak kupisz 5kg to za 55zł i stać ich.
Dżin podobno tak sobie dorabia.🤣

Chory Pioter
13 dni temu

No name Grywalnie pisze że koszt 1800zł.
Czarodziejska różdżka mam od move’a.
Miotłę do latania za 20zł kupię albo od ruKwy z Rossy.
Dadzą patyk ,steelbook, księgę i grę cyfrową za 1800zł podziękuję na dodatek nie moje klimaty.

Hakuna Matata
13 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  Chory Pioter

Mało to prawdopodobne, bo tu nawet na tysiąc złotych zawartości nie ma, chyba że nie jest to pełna lista fizycznych dodatków. Raptem są tu trzy fizyczne „gadżety” i można śmiało ją przyrównać do tańszej edycji kolekcjonerskiej God of War Ragnarok, która 1000zł właśnie kosztowała. Jeżeli jest to cała lista dodatków to spodziewałbym się kosztu 1000zł. Ewentualnie będzie jeszcze bogatsza edycja kolekcjonerska i ta właśnie będzie kosztowała te 1800zł. Aż tak daleko cena, chyba żadnej edycji nie wywindowała.
Swoją drogą na Reddicie znalazłem wzmiankę o kwocie 300$ nie 400 więc, NoName dostał odklejki jakiejś xD

Last edited 13 dni temu by Hakuna Matata
Chory Pioter
13 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  Hakuna Matata

Biomutant i Destroy all Humans edycja Crypto były blisko tej kwoty.

Hakuna Matata
12 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  Chory Pioter

Tylko nie wziąłeś pod uwagę, że tamte edycje siłą rzeczy miały coś ciekawego do zaoferowania. W Destroy All Humans miałeś 70-cio centymetrowe statuetki i parę innych rzeczy, a w edycji atomic biomutant wielką dioramę i sporo innych rzeczy. Tak więc dostawałeś coś za coś i cena przestawała być totalnie odjechana. Tutaj dostaniesz różdżkę, książkę niewiadomych rozmiarów i steelcase z fizycznych dodatków. Za co tu płacić choćby 1000zł, nie mówiąc już o 1800zł?
Tak jak powiedziałem wcześniej bliżej tej kolekcjonerce do tej tańszej z God of War Ragnarok, chyba, że będzie jeszcze bogatsza kolekcjonerka i ta będzie kosztowała te 1800zł.

Zawoj
12 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  Chory Pioter

Góra 700-800 albo jeszcze mniej, to nowa marka od firmy bez prestiżu, to nie god of war, gdzie kolekcjonerka nawet za 3000 zł z prawdziwym toporem by poszła, oni muszą się sprzedać, dla tego myślę, że cena będzie nawet zaskakująco atrakcyjna

Last edited 12 dni temu by Mateusz