Dissidia Final Fantasy NT Edycja Kolekcjonerska Ultimate i Edycja Steelbook

25 sierpnia 2017 20:33,
Brak komentarzy

Square Enix podało wreszcie oficjalną datę premiery Dissidia Final Fantasy NT. Ten ekskluzywny dla Playstation 4 tytuł pojawi się 30 stycznia 2018 i prócz wydania standardowego do zdobycia będzie wraz z kolekcjonerską edycją Ultimate i edycją Steelbook.

Dissidia Final Fantasy NT Edycja Kolekcjonerska Ultimate

Dissidia Final Fantasy NT Edycja Kolekcjonerska Ultimate

Dostępna na ten moment jedynie w oicjalnym sklepie Suare Enix za niecałe 200€ edycja kolekcjonerska Ultimate zawierać będzie steelbook, wyjątkowe opakowanie przedstawiające legendarne postacie z Final Fantasy, figurkę Warrior of Light (21 cm), oficjalny soundtrack z 15 utworami na płycie CD, 80-stronicowy artbook w tardej okładce oraz przepustkę sezonową (6 dodatkowy grywalnych postaci, dwa warianty kostiumów, dwie dodatkowe bronie dla każdej z tych postaci).

Dissidia Final Fantasy NT Edycja Steelbook

Dissidia Final Fantasy NT Edycja Steelbook to jak sama nazwa wskazuje wydanie gry w specjalnym metalowym opakowaniu. Steelbook różnić się będzie od tego zawartego w wydaniu Ultimate więc kolekcjonerzy gadżetów związanych z grami Square Enix będą musieli nabyć oba by mieć komplet. Prócz wyjątkowego pudełka edycja zawierać będzie kod na trzy specjalne przedmioty dostepne w grze.

Dissidia Final Fantasy NT – oferty przedsprzedaży

Jak już wspomniałem edycję kolekcjonerską zamówiać można w oficjalnym sklepie Suare Enix. Limitowane wydanie w steelbooku znalazłem do tej pory jedynie w brytyjskim Game za 47.99 £.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments