Danganronpa Decadence z kolekcjonerskim wydaniem od Numskull Games

20 czerwca 2021 15:00,
4 komentarze

Jeszcze w tym roku za sprawą Numskull Games na Nintendo Switch zadebiutuje w pudełku pakiet 4 gier z serii Danganronpa. Zestaw zatytułowany Danganronpa Decadence pojawi się w wersji standardowej oraz w kolekcjonerskim wydaniu.

Danganronpa Decadence Collectors Edition

Obie edycje zawierać będą na kartridżu wydane już wcześniej tytuły Danganronpa: Trigger Happy Havoc Anniversary Edition, Danganronpa 2: Goodbye Despair Anniversary Edition i Danganronpa V3: Killing Harmony Anniversary Edition, a także nową część Danganronpa S: Ultimate Summer Camp.

W skład kolekcjonerki wejdą dodatkowo 3 karty z trójwymiarowymi grafikami, materiałowy plakat z grafiką autorstwa Rui Komatsuzakiego, płyta CD zawierająca 10 utworów ścieżki dźwiękowej oraz kolekcjonerskie metalowe pudełko.

Danganronpa Decadence Collectors Edition – przedsprzedaż

Specjalne wydanie nie pojawi się zapewne oficjalnie w naszym kraju. Bez problemu jednak zamówić je możecie w polskim oddziale sklepu 365games. W shop4pl edycja wraz z darmową wysyłką kosztuje 463,85zł.

Aktualizacja: wydanie zadebiutuje 3 grudnia.

4
Komentarze

avatar
3 Komentarzy
1 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Manifesto
28 września 2021 16:54

Zamówienie jest już dostepne w sklepie Perfect Blue

Patrzy
19 lipca 2021 21:09

Jest na amazon.de

Manifesto
21 czerwca 2021 17:03

Szkoda, że po 1 lipca, kupno w shop4 oznacza gwarantowane naliczenie VAT przy dostawie. Pozostaje poczekać, aż moze Ultima sprowadzi tą grę, tak jak RE;Zero. Kolekcjonerki Brigiandine wprawdzie nie mieli (również Numskull Games,), lecz Danganronpa to o wiele bardziej znana marka, może więc klientów zapewne nie zabraknie. Swietne wydanie, dla mnie must have,