Czy właśnie poznaliśmy zawartość kolekcjonerki Cyberpunk 2077?

9 czerwca 2019 19:13,
9 komentarzy

W wątku na resetera, w którym wcześniej zamieszczono grafikę edycji standardowej Cyberpunk 2077, przed chwilą pojawiło się zdjęcie sugerujące zawartość edycji kolekcjonerskiej.

Cyberpunk 2077 Edycja Kolekcjonerska

Nie ma pewności, że jest ono prawdziwe, a dodatkowo dokładne jego odczytanie utrudnia fakt, że jest dość słabej jakości. Gdyby jednak ten przeciek okazał się prawdziwym moglibyśmy liczyć na ciekawą figurkę. Jeśli dobrze widzę na grafice znajduje się także artbook, mapa, przypinki i najklejki. Reszty zawartości nie udało mi się niestety rozszyfrować.

Wszyscy fani twórczości CD Projekt Red z pewnością już wyczekują dzisiejszej konferencji Microsoftu na E3, podczas której poznać mamy nowe szczegóły na temat Cyberpunk 2077. Początek o godzinie 22. Będziecie oglądać?

Aktualizacja: zdjęcie pochodzi z serwerów francuskiego sklepu FNAC, który przedwcześnie uruchomił stronę poświęconą kolekcjonerce. Przez chwilę wystawiona była ona w cenie 220 euro, czyli około 938 zł. Z informacji tam zawartych wynika, że wydanie posiadać będzie także steelbook i mały model samochodu.

Subskrybuj
Powiadom o

9 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
krzemyk
3 lat temu

Premiera 16.04.2020
na stronie https://www.cyberpunk.net/pl/pl/pre-order juz jest preorder, ale jeszcze nieaktywny :) no ladnie polecieli…

Gracz
3 lat temu
W odpowiedzi na komentarz  krzemyk

Przeginają ze 10 miesięcy szybciej trzeba składać preorder. ;/ Strona lezy i kwiczy.

Jarek
3 lat temu

https://www.cyberpunk.net/pl/pl/pre-order W Polsce wygląda, że kolekcjonerka jak z Wieśkiem tylko w CDP (ciekawe czy chodzi o ten nowy sklep czy stary)

Edit: preordery wystratowały https://cyberpunk.sklep.pl/ 750zł EK

Gracz
3 lat temu

Premiera 07.07 – teraz pytanie który rok czy w tym (ale mało prawdopodobne) , obstawiam 2020.

Stefan
3 lat temu
W odpowiedzi na komentarz  Gracz

Oficjalna data premiery: 16.04.2020 :)

Pj0t3r K0l3kcj0n3r
3 lat temu

Tak się buduje napięcie i boostuje akcje CDP’u :P

Iron Medic
3 lat temu
W odpowiedzi na komentarz  Pj0t3r K0l3kcj0n3r

Proszę. Polski albo angielski. Ludzie nauczcie się mówić w normalnym języku, a nie „korpo-pomylonym”. Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie zamiast wypaść fajnie to prezentujecie żałosny poziom intelektu

Krzaku
3 lat temu
W odpowiedzi na komentarz  Iron Medic

W jakim ty świecie żyjesz? Zapożyczenia z angielskiego są w tych czasach na porządku dziennym. A jak chcesz być takim purystą językowym to może zacznij od siebie i pisz pełnymi zdaniami i kończ je kropkami.

Iron Medic
3 lat temu
W odpowiedzi na komentarz  Krzaku

Wow. Brawo dla tego pana. Zabrakło jednej kropki. Uu musiałeś się nieźle spiąć. Gratuluję. I tak żyję w świecie marzeń gdzie ludzie znają swój język i z niego korzystają. Mieszanie języków nie jest „fajne” lub jak wolisz „cool”