Company of Heroes 3 z datą premiery i dwoma specjalnymi wydaniami

14 lipca 2022 22:20,
5 komentarzy

Cenega poinformowała, że Company of Heroes 3 zadebiutuje na PC 17 listopada. Gra do sklepów trafi w dwóch specjalnych edycjach: Premierowej oraz Premium.

Company of Heroes 3 Edycja Premierowa

Company of Heroes 3 Edycja Premierowa

Edycja Premierowa zawierać ma metalowe opakowanie z grą (grafika sugeruje, że nie będzie to Steelbook), kolekcjonerską książkę, dwustronną mapę, naszywkę oraz cyfrowe dodatki.

Company of Heroes 3 Edycja Premium

Company of Heroes 3 Edycja Premium

Druga kolekcjonerska edycja wzbogacona zostanie dodatkowo o kieszonkowy kompas, medal oraz pakiet DLC Premium.

Pierwsze z wydań kupić można już w sklepie Gamefinity, gdzie kosztuje 224,90 zł. Edycja Premium nie trafiła jeszcze do przedsprzedaży. Wydawca nadal nie podał także jej sugerowanej ceny.

W najbliższych dniach obie edycje Company of Heroes 3 pojawić powinny się w najpopularniejszych sklepach z grami. Będę aktualizował artykuł na bieżąco w miarę pojawiania się kolejnych ofert.

Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Crow
2 lat temu

Niezłe edycje za uczciwą cenę.

kamil514
2 lat temu

Ehh parszywy steelcase zamiast steelbooka :/

m4Ri0
2 lat temu
W odpowiedzi na komentarz  kamil514

To nie wiem, co byś powiedział na steel case z jedynki? ;) https://pbs.twimg.com/media/FXr6FMlVsAo5h_g?format=jpg&name=4096×4096

kamil514
2 lat temu
W odpowiedzi na komentarz  m4Ri0

No to już jest konkretna zawartość xD Steelcase to tańsza wersja steelbooka która nie dość ze wyglada brzydko na grzbiecie to zazwyczaj jest słabej jakości. Jedyne do czego się nadaje to do przechowywania płyty lub do postawienia frontem na półce.

Last edited 2 lat temu by kamil514
m4Ri0
2 lat temu
W odpowiedzi na komentarz  kamil514

Gdy brałem lata temu pierwszego Assassin’s Creed to przyszła mi z pogiętym steel case, ale wysłałem reklamację do muve/cenega i przysłali mi nowy case i tak miałem 2 ;)