CD PROJEKT RED oficjalnie potwierdza pracę nad nową częścią Wiedźmina

21 marca 2022 22:17,
4 komentarze

CD PROJEKT RED ogłosiło dziś oficjalnie, że pracuje nad kolejną grą z serii Wiedźmin! Tytuł zapoczątkować ma nową sagę.

Wiedźmin nowa saga

Oczywiście na ten moment nie podano zbyt wielu szczegółów dotyczących nowego projektu. Wiadomo jedynie, że studio porzuci swój autorski silnik REDengine i dzięki współpracy z Epic Games gra powstanie na Unreal Engine 5.

Na więcej informacji będziemy musieli niestety jeszcze trochę poczekać. Śmiało jednak można założyć, że będzie na co. Nie wyobrażam sobie bowiem, by wraz z premierą gry do sklepów nie trafiła także kolekcjonerska edycja, figurki czy gadżety takie jak Steelbooki.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mazi95
2 miesięcy temu

Tylu wielkich fanów Wieśka, a nikt nie wspomina, że ciri pod koniec gry straciła swój amulet, a po za tym był on zdobyczny, więc równie dobrze ciri może sobie znaleść kolejny.

Ja to widzę tak: główna rola Ciri, a Geralt jako jej mistrz i ojciec, siedzący sobie gdzieś z Triss przy kominku.

Dodam jeszcze, że w zakończeniu z Triss i Geralt skończyli we własnym domu w kowirze, który jest daleko na północy, a więc jest i śnieg.

Case closed😄

Last edited 2 miesięcy temu by Mazi95
Igrivv
2 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz  Mazi95

Może u Ciebie tak skończyli. U mnie Geralt skończył z Yennefer we własnej winnicy w Toussaint. Wiedźmin 3 ma zbyt dużo zakończeń, żeby przewidzieć zamknięty scenariusz.

Póki co to jest oficjalnie potwierdzone, że jest to amulet z głową rysia i nic więcej.

Cyberpunk1987
2 miesięcy temu

Co my tu mamy. Czyżby medalion ze szkoły Kota. Uszy trochę rysiowe. Ciekawe, ciekawe. O ile pamiętam to Ciri takowy medalion ze szkoły kota nosiła.

Igrivv
2 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz  Cyberpunk1987

Bardzo się różni od tego Szkoły Kota z W3. Podejrzewam, że będzie to nowa Szkoła Kota, lub jakiś jej odłam, Szkoła Rysia.