Bonusowy Steelbook z Marvel’s Guardians of the Galaxy dostępny w Polsce

17 sierpnia 2021 10:39,
6 komentarzy

Przy okazji zaplanowanej na 26 października premiery gry Marvel’s Guardians of the Galaxy wydane zostaną także dwa kolekcjonerskie Steelbooki.

Pierwszy, wchodzący w skład Kosmicznej Edycji Deluxe już od pewnego czasu zamawiać można w polskich sklepach. Drugi, dostępny do tej pory włącznie zagranicą, pojawił się właśnie w ofercie sklepu RTV Euro AGD.

Marvel’s Guardians of the Galaxy Steelbook

Marvel’s Guardians of the Galaxy Steelbook – przedsprzedaż

Kolekcjonerskie metalowe opakowanie w markecie dodawane jest jako gratis przy zakupie standardowej wersji Marvel’s Guardians of the Galaxy na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Aktualizacja: sklep udostępnił filmik promujący Steelbook.

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jakub
9 miesięcy temu

Jeżeli zamówiłem wcześniej Kosmiczną Edycję Deluxe na PS5 kiedy dodatkowy steelbook nie było dodawany to czy mogę liczyć, że automatycznie zostanie od dodany do mojego zamówienia? Ciekawe..

Igrivv
9 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz  Jakub

Przy wersji Deluxe w ogóle nie pokazuje żeby dawali ten drugi steelbook.

Pablo
9 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz  Jakub

A dlaczegóź to miałby być dodany do edycji deluxe? To jest bonus do zwykłych edycji gier, nie do specjalnych. Zawsze tak było. Chcesz mieć edycję deluxe i ten steelbook, to kup te dwie wersje gier, albo czekaj aż upolujesz gdzieś steelbook osobno.

Zetoriusz
7 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz  Pablo

Sorry, ale to dosyć idiotyczne rozumowanie. Jak zakupisz edycję deluxe to płącisz przecież extra za zawartość edycji deluxe a sam fakt preorderu jest w moim mniemaniu identyczny jak przy preorderze wersji zwykłej dla cebuli xD

Lucek
7 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz  Zetoriusz

Jeśli coś jest dorzucane gratis to wyraźnie o tym piszą. I fakt, zawsze steelboki gratisówe są do zwykłych edycji. Zagranie marketingowe.

Igrivv
9 miesięcy temu

O, super. I do wersji PC też jest :)