Bethesda zapowiada kolekcjonerkę nowego rozszerzenia The Elder Scrolls Online: Greymoor

17 stycznia 2020, 15 komentarzy

Po wydanych w ostatnich latach Morrowind i Summerset Bethesda podała wreszcie więcej szczegółów na temat nowego rozszerzenia do The Elder Scrolls Online. Dodatek nazwany zostanie Greymoor i do sprzedaży trafi w kolekcjonerskiej edycji.

The Elder Scrolls Online: Greymoor Edycja Kolekcjonerska

W specjalnym wydaniu znajdzie się Steelbook, mapa, 4 kolekcjonerskie monety oraz statuetka Lorda Wampirów. Co istotne, zabraknie niestety wcześniejszych dodatków oraz podstawowej wersji gry, która jest niezbędna do odpalenia Greymoor. Załączone zostaną natomiast kody na cyfrowe dodatki oraz miesięczny abonament ESO Plus.

The Elder Scrolls Online: Greymoor Edycja Kolekcjonerska – przedsprzedaż

Specjalna edycja TESO: Greymoor zadebiutuje 2 czerwca na PC, Playstation 4 i Xbox One. Wydanie dostępne jest już w przedsprzedaży na niemieckim Amazonie, gdzie kosztuje około 550 zł.

Zaktualizuję artykuł, gdy tylko kolekcjonerka pojawi się w ofercie polskich sklepów.

Aktualizacja: kolekcjonerka pojawiła się w empiku. Dzięki z cynk dzikus30!

15
Komentarze

avatar
6 Komentarzy
9 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Magnitudo
5 dni temu
dzikus30
7 dni temu

no kolego nie ma sprawy:)ale pisałem, że jeszcze jest w grymel.pl:)

dzikus30
7 dni temu

z grymela nie mogę dostać się do listy,ale jest o 100zł drożej,empik też pewnie podniesie

dzikus30
7 dni temu

Gra dostępna w empik.com (Dobra cena) i drożej w grymel.pl

Igrivv
17 dni temu

Bardzo się ucieszyłem kiedy wyszły kolekcjonerki. Imperial Edition jest świetna, potem Morrowind który utrzymywał ten sam zestaw gadżetów (figurka, dziennik w formacie A4 i steelbook), a potem przyszło Summerset które miało dziennik już w formacie A5, co trochę zepsuło wrażenie tej ciągłości. No i doszliśmy do Elsweyr które w ogóle nie miało kolekcjonerki i nagle mamy kolejną, która łamie ciągłość. Monety wyglądają super, ale szkoda że nie zachowano jednolitej zawartości każdej edycji.

Gdyby ktoś chciał kupić kolekcjonerki Imperial, Morrowind i Summerset oraz Wrathstone Tablet to zapraszam, mam to wszystko na sprzedaż, w pełni kompletne 😛

Maciekkk
17 dni temu

Ile sobie życzysz za Imperial Edition ? 😀

Igrivv
17 dni temu

500 zł. Oczywiście nie zawiera dodatków cyfrowych 😛

darth_raven
17 dni temu

Ile za tablet?

Igrivv
17 dni temu

450 zł.

Wolfman
14 dni temu

Powiedz to innym wydawcom. Divinity mini box jedynka wersja kieszonkowa wielkości dvd, a dwójka wielkie pudło na które potrzebny jest garaż. Powinien być przepis regulujący, że każda kolejna część ma zachować format poprzedniczki. Owszem mogą sobie inne robić też, ale powinni wydać kolejną część edycji specjalnej w podobnym formacie. Półka kolekcjonera wygląda jak burdel obecnie. Nic z niczym nie pasuje. Beznadziejne czasy dla kolekcjonera. Dlatego lubię czasami kupować np Limited runs. Mają jednolity format i pasują do siebie. Tęskni człowiek za big boxami.

Cyberpunk1987
14 dni temu

Oj popieram – szczególnie nostalgia za big boxami do mnie przemawia.

Burdel u mnie w kolekcji to chyba najbardziej widać po figurkach/statuetkach (formaty, wielkości, tworzywo – wszystko niewyskalowane; od 7cm po 47 cm). O ile ciekawiej by to wyglądało gdyby była narzucony jeden format. Oczywiście marzenia ściętej głowy.

Wolfman
13 dni temu

U mnie stoi na jednej półce Horizon, GTA 4&5 rzecz jasna nie pasują do siebie zupełnie. Reisstance 3, MGS5, Uncharted 4, Modern warfare z noktowizorem, Fallout bomba. I jak? Wyglada to beznadziejnie, ale mają mniej więcej podobna wielkość, ale różną grubość. Więc muszę wciskać im na górę pomniejsze kolekcjonerki. Zamiast ład i skład jaki mam z boxami to mam istny burdel i nie idzie nic z tym zrobić. Raz dają krasnala ogrodowego wielkości piłki do golfa, a raz jest większy od piłki lekarskiej. Pomimo wielu prób nigdy tego dobrze nie ułożyłem. Boxy? Wyglądają cudnie 2-3 różne formaty, które łatwo dopasować… Czytaj więcej »

Mag
13 dni temu

Ile Morrowind by kosztował? 😉

Magnitudo
5 dni temu

Sprzedaje Pan je jeszcze? 🤔