Batman z dwoma wariantami Steelbooka w Polsce

27 kwietnia 2022 11:45,
Brak komentarzy

27 maja na fizycznych nośnikach zadebiutuje w Polsce Batman. Najnowsza ekranizacja człowieka-nietoperza w sklepach pojawi się w dwóch kolekcjonerskich Steelbookach.

Batman Steelbooki

Pierwszy wariant metalowego pudełka zawierać będzie 2 płyty Blu-ray – z filmem oraz z dodatkami specjalnymi. W przypadku drugiego Steelbooka dołączony zostanie ponadto krążek 4K UHD.

Zarówno na Blu-ray jak i na 4K UHD wybrać będzie można oryginalną ścieżkę dźwiękową w Dolby Atmos-TrueHD, polską w Dolby Digital 5.1 oraz polskie napisy.

Batman Steelbooki Blu-ray i 4K UHD – przedsprzedaż

Specjalne Steelbooki Batmana dostępne są już na Allegro, gdzie wersja Blu-ray kosztuje 117,90 zł, a edycja 4K UHD 185,90 zł. Wkrótca przedsprzedaż wystartować powinna także w popularnych sklepach z filmami. Zaktualizuję artykuł, gdy tylko pojawią się nowe oferty.

Batman Steelbook z zagranicy

Zagranicą pojawi się jeszcze jeden wariant metalowego opakowania. Obecnie Steelbook ten zamówić można na włoskim Amazonie.

Także tutaj pojawią się 3 płyty (4K UHD + Blu-ray + Blu-ray z dodatkami). Niestety na ten moment brakuje informacji na temat dostępnych wersji językowych.

Specjalne wydanie wraz z wysyłką do Polski kosztuje około 192 zł.

Batman Steelbook zagraniczny
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments