Atlus zapowiedział kolekcjonerskie wydanie Persona 3 Reload Aigis Edition

24 sierpnia 2023 10:46,
8 komentarzy

2 lutego 2024 roku na konsolach PlayStation i Xbox wydana zostanie kolekcjonerska edycja Persona 3 Reload Aigis Edition.

Persona 3 Reload Aigis Edition

Specjalne wydanie w kolekcjonerskim opakowaniu zawierać będzie fizyczną wersję gry na wybraną platformę, artbook, 2 płyty CD z soundtrackiem, figurkę Aigis oraz cyfrowe dodatki.

Persona 3 Reload Aigis Edition – przedsprzedaż

Kolekcjonerkę Persona 3 Reload Aigis Edition można już zamawiać na amerykańskim Amazonie w cenie 199,99 $ (około 823 zł). Wkrótce wydanie powinno się pojawić także w Europie.

Tradycyjnie wraz z nowymi ofertami przedsprzedaży będę wysyłał maile z powiadomieniami – by takiego otrzymać wystarczy dopisać się do listy (ikonka dzwonka poniżej).

Subskrybuj
Powiadom o

8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
5 miesięcy temu

Oczywiście biorę, jako fanka persony

5 miesięcy temu

To najgorsza podstawka figurki jaką widziałem.

5 miesięcy temu

Jako psychofan Persony łykam bez popity 😅

HunterKiller
5 miesięcy temu

Wideo prezentujące figurkę: https://youtu.be/AzlCqtbSu64?si=ulXstDVzaE7yWpEy

5 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz  HunterKiller

Dzięki za wrzucenie tego wideo. Już wiem, że nie biorę a się nad tym zastanawiałem choć stopuję mocno z kolekcjonerami.

ArtMontef
5 miesięcy temu

Jedna z niewielu kolekcjonerek, na które może się pokuszę. Wygląda świetnie, ładna figurka i nie kosztuje 1500pln. Mam nadzieję, że trafi do nas jak najszybciej, żeby zaklepać :)

IIIIIIIIII
5 miesięcy temu

Nastepna fajna kolekcjonerka z niepotrzebna sredniej jakosci figurka podbijajace cene o polowe. Miedzy tym a faktem ze Reloaded to okrojony remaster nie zawierajacy calej zawartosci poprzednich wersji, pewnie sobie odpuszcze, szczegolnie ze u nas wyjdzie za to 1k pln+. A szkoda, bo Persona to jedna z moich ulubionych serii gier.

5 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz  IIIIIIIIII

Według mnie marudzisz i tyle. Kolekcjonerka jest okej i nie ma zbędnych rzeczy. Owszem szkoda, że nie ma dodanej alternatywnej gry z perspektywy dziewczyny. Tyle że The answer to syf i bardzo dobrze że nie dodali.