Artbook z Breath of The Wild w specjalnych wydaniach

4 sierpnia 2018 17:21,
Brak komentarzy

O tym, że za sprawą Dark Horse na Starym Kontynencie pojawi się artbook Creating a Champion poświęcony grze The Legend of Zelda: Breath of the Wild pisałem jakiś czas temu.

Teraz możemy przyjrzeć się dokładniej specjalnym wydaniom publikacji.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild Creating a Champion – Hero’s Edition

The Legend of Zelda: Breath of the Wild Creating a Champion - Hero's Edition

Pierwsze z nich, nazwane Hero’s Edition, wydane zostanie w niebieskim pudełku nawiązującym do koloru noszonego przez Czempionów. Zawierać będzie artbook w unikalnej okładce, mapę Hyrule wydrukowaną na tkaninie, szklaną replikę Spirit Orb umieszczoną w specjalnej szufladzie opakowania i reprodukcję zdjęcia Czempionów, które Link zawiesił na ścianie swojego domu w Hateno.

Edycję kupić można między innymi na angielskim Amazonie za niecałe 67 funtów, czyli około 321 zł.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild Creating a Champion – Champions Limited Edition Hardcover

The Legend of Zelda: Breath of the Wild Creating a Champion - Champions Limited Edition Hardcover

Drugim wydaniem będzie edycja kolekcjonerska nazwana Champions Limited Edition. I tym razem artbook otrzyma wyjątkową okładkę, z tym, że w tym przypadku strony dodatkowo będą miały pozłacane brzegi. W skórzanym pudełku, zdobionym złotymi wstawkami, znajdzie się także litografia Takumiego Wady oraz sześć mini grafik, na których znajdą się: Zelda, Link, Mipha, Revali, Daruki i Urbosa.

Wydanie uzupełnią gobelin przedstawiający antogonistę gry Calamity Ganona (o wymiarach 100 cm na 56 cm) oraz cztery szklane kule Czempionów z wygrawerowanymi symbolami (każda o średnicy 3,8 centymetra).

Kolekcjonerka dostępna jest w sklepie Forbidden Planet za 150 funtów, czyli około 720 zł.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild Creating a Champion

Zarówno w edycjach specjalnych, jak i w wydaniu standardowym w twardej oprawie, 424-stronicowy artbook będzie miał taką samą zawartość. Pierwsza jego część poświęcona zostanie twórczości Takumiego Wady, kolejne 300 stron zawierać będzie grafiki i komentarze na temat tworzenia gry, a na pozostałych kartkach znajdziemy historię Hyrule i wywiady z głównymi członkami zespołu odpowiedzialnego za powstanie produkcji.

Przedsprzedaż

Wszystkie edycje publikacji premierę mieć będą 20 listopada. Zestawienie ofert, także zwykłej edycji w twardej oprawie, znajdziecie poniżej.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments