Anno 1800 w limitowanej edycji Pioneers Edition

21 sierpnia 2018, 9 komentarzy

Kolekcjonerskie edycje The Division 2 to nie jedyne limitowane wydania ujawnione dzisiaj przez Ubisoft. 26 lutego na PC pojawi się Anno 1800 w specjalnej wersji Pioneers Edition.

Anno 1800 Pioneers Edition

W kolekcjonerskim pudełku znajdziemy 120-stronicowy artbook, 2 płyty CD z muzyką, ekskluzywny steelbook, trzy litografie, cyfrowy dodatek The Anarchist oraz replikę listu od Hannah, który rozpoczyna naszą przygodę w grze.

Anno 1800 Pioneers Edition – przedsprzedaż

Wydanie można już zamawiać w oficjalnym sklepie wydawcy w cenie 379,90 zł. Wykorzystując punkty z Ubi Club możemy obniżyć cenę o 20%.

9
Komentarze

avatar
1 Komentarzy
8 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Crow
11 miesięcy temu

Warto dodać – bo to nie jest do końca jasne, jeżeli się niczego w ostatnim czasie nie zamawiało z UBI Store – że gra (rozumiana jako fizyczne wydanie pudełkowe) nie znajduje się w tym zestawie. W chwili składania zamówienia cyfrowa wersja zostaje przypisana do konta, natomiast dodatki fizyczne dosłane zostają po premierze. Druga sprawa jest taka, że od jakiegoś już czasu zestawy zakupione w UBI Store nie są fabrycznie zafoliowane, a jedynie podklejone rodzajem plomby, którą łatwo odkleić i przykleić ponownie (jest tak niezależnie od platformy, wydania konsolowe też tak mają). Radzę więc uważać, gdy będziecie kupować „nówkę” z wtórnego… Czytaj więcej »