Amazon ujawnił amerykańską kolekcjonerkę Devil May Cry 5

28 listopada 2018 14:39,
5 komentarzy

Dopiero co dowiedzielismy się, że wersja Deluxe Edition zaplanowanej na 8 marca gry Devil May Cry 5 pojawi się w steelbooku, a już mamy pierwsze informacje o edycji kolekcjonerskiej.

Wszystko za sprawą amerykańskiego Amazona, który dodał do swojej oferty wydanie na Playstation 4.

Według informacji podanych na stronie produktu w kolekcjonerskiej skrzynce znajdziemy grę w wersji Deluxe, artbook, przypinkę, naklejkę, grafikę wydrukowaną na materiale i model samochodu.

Edycja Kolekcjonerska Devil May Cry 5 – przedsprzedaż

Kolekcjonerkę znajdziecie tutaj w cenie niecałych 122 dolarów (około 464 zł), niestety na ten moment nie ma możliwości wysyłki do naszego kraju.

Kwestią czasu zapewne pozostaje oficjalne ogłoszenie edycji przez Capcom, może wtedy też dowiemy się czegoś więcej na temat europejskiej wersji?

Aktualizacja: kolekcjonerka nie pojawi się w Europie. Jedyną opcją jest więc sprowadzenie jej zza oceanu. Amerykański Amazon odblokował już wysyłkę do Polski, łącznie za wydanie zapłacimy około 783 zł.

Galeria

5
Komentarze

avatar
3 Komentarzy
2 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Crow
28 listopada 2018 22:52

Wow, nawet 200 zł bym nie dał, nędza straszna.

Kathorga
28 listopada 2018 17:07

gorszej kupy sobie nie wyobrażałem :(

Ned
28 listopada 2018 14:46

Źle to wygląda, ale to wersja na amazon. Jest szansa że dostaniemy coś lepszego bo koncepcji repliki wozu nie rozumiem tym bardziej braku steelboka i soundtracku na CD-eku. Tak duży tytuł po tylu latach a takie dziwne coś.

Jarek
28 listopada 2018 15:16

Europa pewnie dostanie to samo + steelbook i soundtrack ale za 100$ więcej. Zobaczymy niedługo, Capcom najprawdopodobniej oficjalnie zapowie kolekcjonerkę na TGA

Ned
11 stycznia 2019 10:48

Jest jeszcze lepiej, Capcom UK chyba potwierdził że możemy już zapomnieć o wydaniu CE z Devil May Cry 5 w Europie. Ciekawe dlaczego? Pewnie wyniki sprzedaży na amazonie nie pozostawiają złudzeń tej edycji symulatora kampera więc zostaje steelbook tylko. Naprawdę szkoda! Capcom postawił na RE2 i rzucił siły na lepsze wykonanie tamtej kolekcjonerki. Fanów DMC5 zostawił z niczym. Brawo Capcom!