Amazon ujawnił amerykańską kolekcjonerkę Devil May Cry 5

28 listopada 2018, 4 komentarze

Dopiero co dowiedzielismy się, że wersja Deluxe Edition zaplanowanej na 8 marca gry Devil May Cry 5 pojawi się w steelbooku, a już mamy pierwsze informacje o edycji kolekcjonerskiej.

Wszystko za sprawą amerykańskiego Amazona, który dodał do swojej oferty wydanie na Playstation 4.

Według informacji podanych na stronie produktu w kolekcjonerskiej skrzynce znajdziemy grę w wersji Deluxe, artbook, przypinkę, naklejkę, grafikę wydrukowaną na materiale i model samochodu.

Edycja Kolekcjonerska Devil May Cry 5 – przedsprzedaż

Kolekcjonerkę znajdziecie tutaj w cenie niecałych 122 dolarów (około 464 zł), niestety na ten moment nie ma możliwości wysyłki do naszego kraju.

Kwestią czasu zapewne pozostaje oficjalne ogłoszenie edycji przez Capcom, może wtedy też dowiemy się czegoś więcej na temat europejskiej wersji?

Galeria

4
Komentarze

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
Crow
12 dni temu

Wow, nawet 200 zł bym nie dał, nędza straszna.

Kathorga
12 dni temu

gorszej kupy sobie nie wyobrażałem 🙁

Ned
12 dni temu

Źle to wygląda, ale to wersja na amazon. Jest szansa że dostaniemy coś lepszego bo koncepcji repliki wozu nie rozumiem tym bardziej braku steelboka i soundtracku na CD-eku. Tak duży tytuł po tylu latach a takie dziwne coś.

Jarek
12 dni temu

Europa pewnie dostanie to samo + steelbook i soundtrack ale za 100$ więcej. Zobaczymy niedługo, Capcom najprawdopodobniej oficjalnie zapowie kolekcjonerkę na TGA