Activision zapowiada kolekcjonerkę Call of Duty: Black Ops 4 Mystery Box Edition

20 lipca 2018,
2 komentarze

W trakcie specjalnego panelu na Comic-Con poświęconego Call of Duty: Black Ops 4 zaprezentowano kolekcjonerskie wydanie gry zatytułowane Mystery Box Edition.

Call of Duty: Black Ops 4 Mystery Box Edition

Edycja zawierać będzie grę w opisywanej już na stronie wersji Pro Editon. Otrzymamy więc steelbook, 10 naszywek, 3 litografiami, uchwyt Pop Socket i przepustkę sezonową. Do tego dołożono 4 przypinki z głównymi bohaterami, puzzle składające się z 1000 elementów i komiks Call of Duty Zombies od Dark Horse.

Wszystko to zapakowane zostanie w tytułową tajemniczą skrzynię, która świeci i wydaje przerażające dźwięki, i która przypominać ma skrzynie pojawiające się podczas właściwej rogrywki.

Call of Duty: Black Ops 4 Mystery Box Edition – przedsprzedaż

Kolekcjonerka zadebiutuje tego samego dnia co gra, czyli 12 października. Będzie można ją kupić wraz z produkcją na Playstation 4, Xbox One lub PC.

Póki co nie ma żadnych informacji na temat jej dostepności w Polsce. Dzięki ofercie sklepu GAME, który niestety nie wysyła edycji do naszego kraju, poznaliśmy orientacyjną cenę. Tam wydanie wyceniono na niecałe 180 funtów, czyli około 871 złotych.

2
Komentarze

avatar
1 Komentarzy
1 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Igrivv
20 lipca 2018 22:05

Wszystko fajnie, ale w ogóle nie kojarzy się z CoD 😛 No i ta cena…