Unboxing kolekcjonerki Darksiders Genesis. Konsolowe wydanie dostępne w polskich sklepach
W poprzednim miesiącu na PC zadebiutowała kolekcjonerka Darksiders Genesis. Gra pojawiła się w kolekcjonerskim wydaniu, którego zawartość możecie sprawdzić poniżej na unboxingu od TheRelaxingEnd.
Specjalna edycja pojawi się również na Playstation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Zaplanowana na 14 lutego konsolowa wersja wydania dostępna jest od pewnego czasu w polskich sklepach.
Zgodnie z zapowiedziami kolekcjonerka zawiera Steelbook, artbook, płytę CD ze ścieżką dźwiękową, naklejki oraz 23-centymetrową figurkę Waśni. Powyższy materiał prezentuje droższą wersję wydania nazwaną Nephilim Edition – limitowaną do 5000 egzemplarzy, wzbogaconą dodatkowo o grę planszową Darksiders: The Forbidden Land.
Darksiders Genesis Edycja Kolekcjonerska – przedsprzedaż
Konsolową kolekcjonerkę za około 500 zł kupimy w sklepach Gamefinity, Ultima i Grymel. Wersja PC nie pojawiła się w naszym kraju, nadal jednak dostępna jest na Amazonie.
Dostępna jedynie zagranicą limitowana Nephilim Edition niestety od dawan jest już wyprzedana.






jest przewidziana polska wersja