Opis

Witam! Oferuję Edycję Kolekcjonerską z trzeciej części Wiedźmin z 2016 roku wieńczącą niezapomnianą historię Białego Wilka.

Edycja Kolekcjonerska zawiera:

+ Figurkę walczącego Geralta z Gryfem

+ Kolekcjonerski Steelbook

+ Artbook liczący 205 stron

+ Wiedźmiński medalion ze szkoły Wilka

+ UWAGA: niniejszy egzemplarz nie zawiera gry, ale w zestawie szczęśliwy nabywca znajdzie:

– mapę

– 2x naklejki

– Kompendium Wiedzy

– Soundtrack

– Instrukcję

STAN:
Wszystkie elementy edycji (poza grą, której brak w zestawie) nie były używane, a figurka od nowości zapieczętowana w styropianowym boxie.

Opis gry…
Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Kompletna przenosi graczy do fantastycznego uniwersum wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego na potrzeby książkowej serii o wiedźminie. Głównym bohaterem gry jest znany z wcześniejszych odsłon cyklu Geralt z Rivii, a opowiedziana w niej historia koncentruje się na inwazji cesarstwa Nilfgaardu na Królestwa Północy, powstrzymaniu tytułowego Dzikiego Gonu, który prześladował Geralta w powieściach oraz zaznaczył swoją obecność w pierwszej i drugiej serii, a także na poszukiwaniach Ciri, będącej przybraną córką Wiedźmina i Yennefer – jego ukochanej. Warto pamiętać, że fabuła gry jest nieliniowa, a jej przebieg oraz zakończenie determinują decyzje podejmowane przez nas w toku rozgrywki.

Opowieść znacznie rozbudowują dwa fabularne dodatki. W pierwszym z nich, czyli Sercach z Kamienia, Geralt zostaje wynajęty przez przez Pana Lusterko, by stawić czoła nieśmiertelnemu Olgierdowi von Everecowi. Drugie rozszerzenie, czyli Krew i wino, przenosi graczy do krainy Toussaint, która jako jedna z niewielu nie zaznała wojennej pożogi. Kiedy zaczął tu grasować tajemniczy morderca, najwyraźniej niebędący człowiekiem, Xiężna Anna Henrietta postanowiła poprosić o pomoc Białego Wilka, który w toku śledztwa poznaje mroczne tajemnice tego miejsca – sielankowego jedynie na pozór.

WYSYŁKA:
Przesyłka kurierska (pudło jest sporych rozmiarów i nie zmieści się w paczkomacie) lub mile widziany odbiór osobisty w Bielsku-Białej.

Zapraszam do zakupu!

Dostępne także na
Dodane: 17 listopada 2023 14:47 Zgłoś
Chcesz sprzedać/kupić podobny przedmiot?
Dodaj ogłoszenie