Opis

Witam! Oferuję Edycję Kolekcjonerską z gry Uncharted 4 Kres Złodzieja z 2016 roku na konsolę PS4.

Edycja Kolekcjonerska zawiera:

• Grę Uncharted 4: Kres Złodzieja na konsolę PS4.

• 12” statuetkę Nathan Drake’a zaprojektowaną przez Gentle Giant.

• Steelbook zaprojektowany przez Alexander “That Kid Who Draws” Laccarino.

• 48-stronnicowy art book w twardej oprawie stworzony przez Naughty Dog oraz Dark Horse.

• Zestaw naklejek

• UWAGA: kod do dodatkowej zawartości cyfrowej prawdopodobnie został wykorzystany.

STAN:
Wszystkie elementy edycji (poza grą) nie były używane, a figurka nie była eksponowana (wyjęta z pudełka jedynie na potrzeby zdjęć).

Opis gry…
Uncharted 4: Kres Złodzieja (Uncharted 4: A Thief’s End) jest czwartą odsłoną serii Uncharted. Jednocześnie jest to pierwsza część (nie licząc składanki Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a) przeznaczona na PS4. Za stworzenie gry odpowiada ponownie studio Naughty Dog, znane z takich hitów jak The Last of Us, Crash Bandicoot czy też Jak and Daxter: The Precursor’s Legacy.

Tak jak w poprzednich odsłonach przebojowej serii, w Uncharted 4 wcielamy się w awanturnika i poszukiwacza skarbów Nathana Drake’a, mającego tendencję do pakowania się w kłopoty w różnych egzotycznych częściach globu. Akcja produkcji rozgrywa się trzy lata po wydarzeniach ukazanych w Uncharted 3: Oszustwo Drake’a. Główny bohater porzucił zawadiacki styl życia i wiedzie spokojne życie z Eleną, jednak sielankę przerywa jego brat, Sam, którego główny bohater uznawał za zmarłego. Naszym zadaniem jest odnalezienie skarbu pirata Henry’ego Avery’ego, od którego zależy życie Sama. Podczas przygody spotkamy starych znajomych (m.in. Sully’ego), a na naszej drodze staje para innych poszukiwaczy skarbów – Rafe (przeciwieństwo Nathana) i Nadine (właścicielka prywatnej organizacji wojskowej w Afryce Południowej).

WYSYŁKA:
Przesyłka kurierska (pudło jest zbyt duże i nie zmieściłoby się w paczkomacie) lub mile widziany odbiór osobisty w Bielsku-Białej.

Zapraszam do zakupu!

Dostępne także na
Dodane: 17 listopada 2023 14:47 Zgłoś
Chcesz sprzedać/kupić podobny przedmiot?
Dodaj ogłoszenie