Opis

Witam! Oferuję Edycję Kolekcjonerską z gry The Last of Us Part II z 2020 roku, będącą kontynuacją po wielokroć nagradzanej serii.

Edycja Kolekcjonerska zawiera:

+ 48-stronicową książkę z grafikami.

+ Pełną wersję gry na konsolę PS4.

+ Unikatowy Steelbook.

+ 30cm statuetkę Ellie.

+ List / podziękowanie od Twórców.

+ Bransoletkę Ellie.

+ 6x przypinek.

+ 4x naklejki.

+ Cyfrową książkę z grafikami.

+ Cyfrową ścieżkę dźwiękową.

+ Dodatkową zawartość cyfrową: motyw dynamiczny PS4, 6 awatarów w PlayStation Network.

+ Dodatkową zawartość cyfrową w grze.

STAN:
Edycja jest nowa, wciąż oryginalnie zaplombowana.

Opis gry…
The Last of Us: Part II to przygodowa gra akcji będącą kontynuacją przeboju z 2013 roku. Tytuł przenosi nas do zniszczonego przez zabójczą epidemię, postapokaliptycznego świata, w którym przetrwanie wymaga wielu poświęceń. Produkcja została opracowana przez znane studio Naughty Dog, mające na koncie m.in. serie Uncharted i Jak and Daxter.

Gra kontynuuje wątki rozpoczęte w pierwszej części – jej akcja rozpoczyna się pięć lat później w schronieniu Jackson w stanie Wyoming. W czasie zabawy zwiedzimy m.in. znane z pierwszej odsłony Jackson oraz ruiny Seattle. Tym razem gra posiada dwie główne bohaterki – Ellie, czyli dziewczynę, która wspierała gracza w The Last of Us oraz Abby, nową postać z frakcji WLF. Na ekranie zobaczymy jednak także Joela, czyli protagonistę „jedynki” oraz mnóstwo nowych postaci należących do dwóch rywalizujących ze sobą stronnictw – WLF oraz Blizn. Motywem przewodnim opowieści jest pytanie „jak daleko posunąłbyś się, by wymierzyć sprawiedliwość ludziom krzywdzącym tych, których kochasz?”.

WYSYŁKA:
Przesyłka kurierska (pudło jest sporych rozmiarów i mogłoby się nie zmieścić w paczkomacie) lub mile widziany odbiór osobisty w Bielsku-Białej.

Zapraszam do zakupu!

Dostępne także na
Dodane: 17 listopada 2023 14:47 Zgłoś
Chcesz sprzedać/kupić podobny przedmiot?
Dodaj ogłoszenie