Opis

Mam dość rzadko spotykaną okazję dla fanów Dark Souls i kolekcjonerów. Postanowiłem zmniejszyć nieco swoją kolekcję figurek i, po długiej wewnętrznej walce, wybór padł na cztery statuy z Dark Souls właśnie.

Są to cztery pierwsze pozycje z serii od znanego producenta First 4 Figures (obecnie chyba największy producent tego typu przedmiotów ze świata From Software – a na pewno producent największych ;) ). Wszystkie zostały nabyte bezpośrednio od producenta podczas dwutygodniowego okienka pre-orderowego. Stąd niski numer #145, który mają wszystkie cztery statuy. Ponadto wszystkie są w wersji Exclusive (mają dodatki, o czym później).

Obecnie te cztery statuy są już raczej nie do dostania, tylko jak ktoś sprzedaje ze swojej prywatnej kolekcji (co nie następuje często). Ceny są mniej więcej na poziomie tych, które zapłaciłem podczas zakupu.

To ogłoszenie dotyczy Solaire of Astora. Dodatki to podświetlana podstawa z możliwością zamiany na wersję zwykłą, tarcza i miecz do umieszczenia w rękach oraz grafika.

Ponadto posiadam jeszcze (wystawione na innych aukcjach):

– Artorias The Abysswalker

– The Great Grey Wolf Sif

– Dragon Slayer Ornstein

Statua zapakowana jest w oryginalne pudełko. Nie posiadam jednak kartonu, w którym wysyłał producent. W związku z tym preferowany jest odbiór osobisty w Warszawie. Wysyłka jest możliwa, ale koszt pokrywa nabywca, a ja nie przyjmuje zwrotu w razie uszkodzenia. Naturalnie przesyłka będzie ubezpieczona na wartość przedmiotu, a ja staram się zapakowane ją najlepiej jak mogę.

Dostępne także na
Dodane: 22 sierpnia 2022 17:27 Zgłoś
Chcesz sprzedać/kupić podobny przedmiot?
Dodaj ogłoszenie