Opis

Witam! Oferuję Limitowaną Edycję (LIMITED EDITION) z gry Metal Gear Rising Revengence na konsolę PS3 z 2013 roku, słynnej serii skradanek Metal Gear Solid, wykreowanej przez Hideo Kojimę.

Edycja Limitowana zawiera:

+ Szczegółowo wykonaną figurkę Kai Raidena, głównego bohatera gry, w pełni ruchomą, z odłączanymi elementami. Wszystko zapakowane w wyjątkowe pudełko z niepowtarzalną grafiką.

+ Grę.

+ UWAGA: kod dający dostęp do zawartości cyfrowej DLC prawdopodobnie został zużyty.

STAN:
Wszystkie elementy edycji w stanie wzorowym. Figurka oryginalne zapakowana w pudełko, nie wyciągana. Gra była używana.

Opis gry…
Hideo Kojima w spin-offie swojej flagowej serii postanowił skupić się na postaci Raidena. Bohater ten był już głównym bohaterem Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty.

Metal Gear Rising: Revengeance rozgrywa się dziewięć lat po zakończeniu czwartej części gry: Guns of the Patriots i przedstawia historię Raidena walczącego z cyborgami i robotami Desperado Enforcement LLC w bliżej nieokreślonym państwie afrykańskim, wyniszczonym niedawno zakończoną wojna domową. Gra odchodzi jednak od schematów właściwych głównemu trzonowi serii i oferuje przede wszystkim szybką i dynamiczną akcję, typową dla produkcji studia Platinum Games.

Twórcy, pamiętając o korzeniach serii, umożliwiają miłośnikom poprzednich części atakowanie oponentów z ukrycia, choć to przeciwnicy zazwyczaj chowają się przed nami, a nie odwrotnie. Naelektryzowana katana Raidena sieje spustoszenie w szeregach wrogów, a przygotowana przez autorów technologia umożliwia na przedstawienie odcinania kończyn i szlachtowanie w dosyć brutalny, ale i widowiskowy sposób. Zaimplementowano tu również tryb Blade Mode, dzięki któremu czas spowalnia, a gracz może obrać strategiczne punkty cięcia japońskim mieczem, szatkując nie tylko przeciwników, ale także i niektóre elementy otoczenia.

WYSYŁKA:
Przesyłka kurierska, do paczkomatu lub mile widziany odbiór osobisty w Bielsku-Białej.

Zapraszam do zakupu!

Dostępne także na
Dodane: 17 listopada 2023 14:47 Zgłoś
Chcesz sprzedać/kupić podobny przedmiot?
Dodaj ogłoszenie