Opis

Witam! Oferuję Edycję Kolekcjonerską z gry Hitman z 2016 roku otwierającą nową Trylogię.

Edycja Kolekcjonerska zawiera:

+ Artbook.

+ Figurkę Hitmana Agenta 007.

+ Krawat ze spinką.

+ UWAGA: egzemplarz NIE ZAWIERA fizycznej kopii gry, a kod digital został już wykorzystany.

STAN:
Wszystkie elementy edycji nigdy nie były używane, a figurka nie była eksponowana (wyjęta z ochronnej folii na potrzeby zdjęć).

Opis gry…
Podobnie jak we wszystkich poprzednich odsłonach serii Hitman, w grze wcielamy się ponownie w postać płatnego zabójcy o kryptonimie Agent 47. W związku z całkiem nową, otwartą (czy wręcz sandboksową) formułą rozgrywki, w grze nie znajdziemy tradycyjnej, sztywnej warstwy fabularnej, wymagającej działania w określony sposób i w ustalonej kolejności. Podczas rozgrywki protagonista odwiedza sześć niezwykle rozległych lokacji, rozsianych po całym świecie, gdzie realizuje kolejne zlecenia, składające się na opowiedzianą w grze historię. Pierwsze skrzypce gra tu jednak każdorazowo mini fabuła związana z konkretnym zleceniem, a wątek łączący poszczególne misje głównej kampanii rozwija się dopiero w końcowych odcinkach. Całość tworzy razem pierwszy sezon nowych przygód Agenta 47, a autorzy zapowiedzieli już dwa kolejne.

WYSYŁKA:
Kurierska (pudło jest sporych rozmiarów i mogłoby się nie zmieścić w paczkomacie) lub mile widziany odbiór osobisty w Bielsku-Białej.

Zapraszam do zakupu!

Dostępne także na
Dodane: 17 listopada 2023 15:18 Zgłoś
Chcesz sprzedać/kupić podobny przedmiot?
Dodaj ogłoszenie