Opis

Witam! Oferuję Edycję Kolekcjonerską z gry God of War z 2018 roku otwierającą nową perspektywę w historii Kratosa, Boga Wojny.

Edycja Kolekcjonerska zawiera:

+ Grę w Steelbooku.

+ 23-centymetrową figurkę Kratosa i jego syna Atreusa od Gentle Giant.

+ Wyjątkową litografię.

+ Płócienną mapę.

+ 2x 5-centymetrowe rzeźbione figurki braci Huldra.

+ UWAGA: kody dające dostęp do dodatkowej zawartości cyfrowej prawdopodobnie zostały wykorzystane: zawartość cyfrowa (broń, tarcza, komiks, artbook oraz dynamiczny motyw).

STAN:
Wszystkie elementy edycji (poza grą) nie były używane, a figurka nie była eksponowana (wyjęta ze styropianowego boxu na potrzeby zdjęć). Jedynie steelbook nosi delikatne znaki użytkowania.

Opis gry…
God of War jest siódmą odsłoną (czwartą główną) legendarnej serii slasherów God of War i pierwszą w całości przygotowaną z myślą o konsoli ósmej generacji. Za stworzenie gry, podobnie jak poprzednich części, odpowiada wewnętrzne studio deweloperskie Sony Interactive Entertainment Santa Monica. Cykl God of War niezmiennie nastawiony jest na widowiskową krwawą akcję oraz efektowny model walki z potężnymi bossami. Co więcej, ich bohater, grecki wojownik Kratos, szybko stał się jedną z ikon gier wideo.

Głównym bohaterem God of War jest ponownie Kratos. Po wypełnionych gniewem i szaleństwem greckich przygodach, które zwieńczyła destrukcja Olimpu i śmierć wielu helleńskich bogów oraz herosów, protagonista ucieka na daleką Północ, szukając wytchnienia. Na miejscu znajduje nową miłość i zakłada rodzinę. Po śmierci żony zostaje sam z młodym synem o imieniu Atreus. Niestety, spokój nie trwa zbyt długo, o czym Kratos przekonuje się, kiedy wyrusza ze swoją latoroślą rozsypać prochy zmarłej kobiety. Droga do celu usiana jest różnymi trudnościami, a na nieproszonych gości czeka armia bestii znanych z mitologii nordyckiej. W trakcie podróży Kratos musi również zmierzyć się z konsekwencjami dawnych czynów i wciąż buzującym w jego sercu niepohamowanym gniewem.

WYSYŁKA:
Przesyłka kurierska, do paczkomatu lub mile widziany odbiór osobisty w Bielsku-Białej.

Zapraszam do zakupu!

Dostępne także na
Dodane: 17 listopada 2023 14:47 Zgłoś
Chcesz sprzedać/kupić podobny przedmiot?
Dodaj ogłoszenie