Opis

Witam! Oferuję Edycję Kolekcjonerską zwaną Edycją Szaleńca z gry Far Cry 3 na konsolę PS3.

W Edycji Szaleńca znajdziesz wszystko czego potrzeba aby w pełni zanurzyć się w szaleństwie tropikalnej wyspy: Vaas Wahine, stworzoną przez chory umysł pchnięty potrzebą dekapitacji pięknej laleczki wahine i umieszczenia na jej ramionach własnej głowy; szczegółowy przewodnik pozwalający uniknąć wszystkich pułapek czyhających na wyspie! Edycja Szaleńca zamknięta jest w ekskluzywnym niezbędniku i składa się z:

• Szalonej 12cm figurki przedstawiającej Wahine z podskakującą głową Vaasa.

• Przewodnik, który zawiera unikalne grafiki oraz informacje pozwalające na przetrwanie na szalonej wyspie.

• Kolekcjonerskie opakowanie w formie futerału / etui / saszetki z materiału.

• UWAGA: kody do zawartości cyfrowej prawdopodobnie zostały wykorzystane.

STAN:
Bardzo dobry.

Opis gry…
Far Cry 3 to pierwszoosobowa gra akcji, będąca kolejną odsłoną serii. Edycja Szaleńca, oprócz nośnika z grą zawiera: ekskluzywne opakowanie, szaloną Vaas Wahine- Wahine, przewodnik z grafikami i informacjami, dodatkową zawartość do pobrania: Małpi Interes- cztery nowe zadania przydzielone przez Hurka, Zagubione wyprawy- dwie dodatkowe misje zapewniające ponad 40 minut rozgrywki oraz pistolet rakietowy z czasów II Wojny Światowej, Pakiet Łowcy: sztucer M700 i trzy wzory kamuflażu dla tego rodzaju broni, Pakiet Wojownika: ręcznie wykonany sztylet i dwa tatuaże plemienne, Pakiet Drapieżcy: 4 odmiany drapieżców i łuk dla trybu gry wieloosobowej.

W trakcie trwania rozgrywki gracz steruje postacią Jasona Brody’ego, który aby ocaleć na wyspie pełnej szaleńców, odnaleźć zaginioną ukochaną będzie musiał szybko nauczyć się sztuki zabijania.

Rozgrywka polega na eliminowaniu przeciwników wszelkimi dostępnymi sposobami. Twórcy tytułu pozostawili swobodę przy doborze metod eksterminacji przeciwników. Tytuł wyposażony został w system, który pozwala na doskonalenie umiejętności bohatera po pomyślnie wykonanym zadaniu.

Far Cry 3 pozwala na prowadzenie zabawy w trybie gry wieloosobowej.

WYSYŁKA:
Przesyłka kurierska, do paczkomatu lub mile widziany odbiór osobisty w Bielsku-Białej.

Zapraszam do zakupu!

Dostępne także na
Dodane: 17 listopada 2023 14:46 Zgłoś
Chcesz sprzedać/kupić podobny przedmiot?
Dodaj ogłoszenie