Opis

Witam! Oferuję Edycję Kolekcjonerską Songbird Ultimate Edition z gry Bioshock Infinite z 2013 roku otwierającą zupełnie nową perspektywę uznanej serii Bioshock.

Edycja Kolekcjonerska Songbird Ultimate Edition zawiera:

+ 64-stronicowy Artbook z komentarzami i sztucznie postarzaną okładką (świetny efekt!).

+ 25-milimetrową figurkę Handymana odlaną z żywicy, związaną z grą planszową Bioshock Infinite.

+ Litografię 5×7 cali.

+ Replikę imitującą butelkę Murder of Crows ze świata gry w postaci breloczka.

+ 24-centymetrowa figurkę Songbirda zaprojektowaną przez artystę Robba Watersa z Irrational Games (UWAGA: w zestawie brak plastikowej ochronnej osłonki na figurkę, na czas wysyłki, figurkę zabezpieczę folią bąbelkową).

+ UWAGA: prawdopodobnie kody dające dostęp do dodatkowej zawartości cyfrowej zostały wykorzystane: ścieżkę dźwiękową i ekskluzywne wyposażenie w samej grze oraz kod do ściągnięcia motywu z BioShock Infinite na konsolę PS3.

STAN:
Stan wszystkich elementów edycji wzorowy, kody do zawartości cyfrowej prawdopodobnie zostały wykorzystane.

Opis gry…
BioShock: Infinite to kolejna odsłona serii strzelanek, której twórcy stawiają na nieszablonową fabułę i rozbudowaną rozgrywkę. Przez pewien czas produkcja była znana jako Project Icarus. Całość nie jest kontynuacją gier rozgrywających się w podwodnym mieście Rapture (BioShock, BioShock 2), ale poboczną odsłoną marki. Za opracowanie tytułu odpowiada studio Irrational Games, znane z gier BioShock, czy System Shock 2. Akcja rozgrywa się na początku XX wieku. W grze wcielamy się w Bookera DeWitta, detektywa pracującego dla agencji Pinkertona. Niestety bohater zostaje wydalony z biura po pewnej wpadce i rozpoczyna pracę na własną rękę, przyjmując dobrze płatne, ale niezwykle niebezpieczne i ryzykowne zlecenia. Jedno z nich zabiera DeWitta na pokład Columbii, niezwykłego podniebnego miasta. Metropolia pierwotnie miała być pokojowym projektem, ale okazała się fruwającą fortecą. Kontrolę nad miastem przejęła nieznana grupa, która bezkarnie porywa i więzi ludzi oraz zagraża całemu światu. Naszym zadaniem jest wydostanie z tego miejsca kobiety o imieniu Elizabeth. Nie będzie to łatwe, gdyż Columbię rozdziera konflikt pomiędzy dwiema siłami. Każda z nich ma własne plany wobec tej kobiety. Rządzący metropolią więzili ją przez długich piętnaście lat i nie cofną się przed niczym, by tę niewolę przedłużyć. Natomiast konkurencyjna radykalna wojskowa frakcja, znana jako Vox Populi, chce wykorzystać Elizabeth do przejęcia władzy w Columbii.

WYSYŁKA:
Do paczkomatu, kurierem lub mile widziany odbiór osobisty w Bielsku-Białej.

Zapraszam do zakupu!

Dostępne także na
Dodane: 17 listopada 2023 15:17 Zgłoś
Chcesz sprzedać/kupić podobny przedmiot?
Dodaj ogłoszenie