Sony sprzedało łącznie 500 milionów konsol i wyda z tej okazji limitowane Playstation 4 Pro

9 sierpnia 2018, 6 komentarzy
tagi:

Sony pochwaliło się, że sprzedało łącznie 500 milionów egzemplarzy swoich konsol. Od 1994 roku, trafiając do naszych domów, zapracowało na to łącznie sześć urządzeń (Playstation, Playstation 2, Playstation Portable, Playstation 3, Playstation Vita i Playstation 4).

Japońska korporacja postanowiła uczcić to osiągnięcie wprowadzając do sprzedaży specjalną edycję Playstation 4 Pro 500 Million Limited Edition.

Playstation 4 Pro edycja limitowana 500 Million

Playstation 4 Pro limitowana edycja 500 Million

Limitowana do 50000 sztuk na całym świecie edycja pojawi się w sprzedaży 24 sierpnia, a jej cena sugerowana to niecałe 500 € (2135 zł).

W specjalnym kolekcjonerskim pudełku znajdzie się prześwitująca, granatowa konsola Playstation 4 Pro wyposażona w dysk 2TB. Na jej przodzie umieszczona zostanie tabliczka z wygrawerowanym unikalnym numerem.

W zestawie nie zabraknie oczywiście utrzymanego w tym samym stylu kontrolera DualShocka 4. Dodatkowo, podobnie jak w przypadku sprzedawanej kiedyś konsoli w wersji 20th Anniversary Edition, otrzymamy także specjalną podstawkę oraz kamerę.

Cały zestaw możecie podziwiać na przygotowanym przez Sony poniższym filmiku z unboxingiem.

Kontroler DualShock 4 z zestawu będzię można zdobyć także oddzielnie. Pojawi się w wybranych sklepach w dniu premiery konsoli w sugerowanej cenie 64 € (około 275 zł).

Bezprzewodowy Headset Gold w limitowanej edycji 500 Million

Prócz konsoli, do sprzedaży trafi także specjalne wydanie bezprzewodowych słuchawek. Headset wykonany zostanie w tej samej granatowej kolorystyce.

Jego premierę zaplanowano na 11 października, z sugerowaną ceną 89 € (około 385 zł).

Bezprzewodowy Headset Gold w limitowanej edycji 500 Million

Przedsprzedaż

Urządzenia nie pojawiły się jeszcze w ofercie żadnego sklepu. Dam znać, gdy będę wiedział gdzie można składać zamówienia.

Aktualizacja: ruszyła przedsprzedaż, konsola dostępna za 2299 zł w sklepie RTV Euro AGD.

Galeria

6
Komentarze

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
Świątynia Plejadła
7 dni temu

To czekamy na info odnośnie przedsprzedaży 🙂

Iron Medic
8 dni temu

Ładna. I teraz mam dylemat. Ta czy wersja z pająka. :/

Lirick
7 dni temu

Też właśnie miałem zamawiać Pajęczą wersję, ale się wstrzymam. Ta ma jednak większą wartość kolekcjonerską, a wyglądem też robi lepsze wrażenie.